• Február 2024 v 2. a 4. ročníku

• Do fotogalérie bol pridaný nový album Február 2024 v 2. a 4. ročníku.

Vo februári si žiaci vyskúšali povolanie architekta a navrhli krásne mestá s použitím odpadového materiálu. Pripravili aj pekné valentínky pre svojich rodičov a kamarátov. Počas vyučovania získavali a overovali si vedomosti a poznatky rôznymi didaktickými hrami, ktoré majú veľmi radi.

• Všetkovedko - vedomostná súťaž

• Do fotogalérie bol pridaný nový album Všetkovedko - vedomostná súťaž.

Žiaci našej školy sa v novembri zúčastnili vedomostného súboja o najmúdrejšieho medzi najbystrejšími. Riešili úlohy podporujúce čítanie s porozumením a všeobecný prehľad z rôznych oblastí a predmetov. Do súťaže sa zapojili žiaci 1., 2. a 4. ročníka. Za účasť dostali diplomy a pekné odmeny. Všetkým riešiteľom blahoželáme a oceňujeme ich odvahu riešiť aj netradičné úlohy. Najúspešnejší riešitelia: 1.ročník Kristínka Kuťková 2.ročník Miška Rudňanská 4.ročník Laurika Záležáková

• Polročné hodnotenie

• Do fotogalérie bol pridaný nový album Polročné hodnotenie.

Polročné hodnotenie úspechov i neúspechov v 2. a 4. ročníku máme za sebou. Súťaž v zbieraní smajlíkov je vyhodnotená, víťazom gratulujeme. Všetci žiaci usilovne zbierali smajlíkov a v súťaži pokračujeme i v 2. polroku. Výpisy klasifikácie prospechu a správania sme si slávnostne odovzdali a všetkým prajem veľa úspechov v nadobúdaní vedomostí v 2. polroku. Veľa šťastia a radosti.