• Zážitkové vyučovanie

• Učenie prostredníctvom jedinečných zážitkov.

Dňa 18.11. 2022 sa zúčastnime v rámci výchovno-vzdelávacieho procesu interaktívneho zážitkového vyučovania v Atlatiscentre Levice. Žiaci bližšie spoznajú  fyzikálne, chemické a iné deje, ktoré sú okolo nás. Zážitkovým spôsobom im budú vysvetlené fyzikálne, chemické zákony, princípy očných klamov a spoznajú problémy spojené so životným prostredím. Prostredníctvom interaktívneho programu sa prenesieme do vesmíru, i  do sveta Harryho Pottera plného záhad.  Žiaci si zo zážitkového vyučovania odnesú veľa nových vedomostí, zručností a nezabudnuteľných  zážitkov.

Žiaci I. stupňa sa interaktívneho vyučovania zúčastnia na základe podpísaného informovaného súhlasu zákonného zástupcu so školskou akciou, ktorý bol sprístupnený na edupage školy.

Odchod - 7,40 hod. pred OcÚ Pohranice

Príchod - 12,40 hod. Obed v ŠJ je zabezpečený.

Žiakom zabaliť desiatu, vodu, preukaz poistenca, vreckovky a menšie vreckové.